Ev Dekorasyon Fikirleri

Tarihi Bir Apartmanda Restore Edilmiş Mükemmel bir Ev Örneği

Bugün sizlerle paylaşacağımız evimizin tarihi çok uzun zamanlara dayanan bir apartmandan. Ünlü bir mimar tarafından restore edilen evde , bir salon, beş yatak odası ve 7 adet banyo ve bir tane de mutfak bulunmakta.

Ev dekorasyonu için oldukça itinalı davranılmış. Her yerde mükemmel bir uyum bulunmakta.

Salon dekorasyonunda genel itibariyle pastel renkler tercih edilmiş. Desenli yastıklarla odaya hareket kazandırılmış ve kullanılan ihtişamlı deri berjer ile de eve ağır bir hava katılmış.

Banyo dekorasyonunda ve mutfak dekorasyonunda İtalyan mermerler tercih edilmiş. Ev içinde kullanılan her malzeme,mermerler gibi, itina ile seçilip en kaliteli ürünler kullanılmış. Şuanda satılık bu daire için ev sahipleri 16.500.000 $ bir fiyat biçmişler.

Evimizi ayrıntılı incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tarihi Bir Apartmanda Restore Edilmiş Mükemmel bir Ev Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir