Ev Dekorasyon Fikirleri

Renkli Dubleks Ev dekorasyonu

Bugün sizlerle paylaşacağımız dairemiz, renkli ve farklı bir dekorasyona sahip.

Evimize dubleks desek de aslında yarım dubleks yani bir asma kata sahip ve bu asma katta bir yatak odası, aşağıda da 2 yatak odası bir büyük mutfak ve bir salon bulunmakta.

Evimizin temel renkleri siyah beyaz iken, aksesuarlarda canlı renkler kullanılarak ev hareketlendirilmiş. Evimiz gerçekten çok profesyonelce dekore edilmiş.

Alt katta yarı açık düzen kullanılmış, mutfak , oturma odası ve sohbet köşesi olarak düzenlenmiş alanlar bir biri içinde tasarlanmış. Yemek masasının üzerinde kullanılan ahşap, genel dekorasyona rustik bir hava vermiş.

Evimizin ayrıntılı resimlerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Renkli Dubleks Ev dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir