Ev Dekorasyon Fikirleri

Sofistike Şık Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle paylaşacağımız ev dekorasyon örneğimiz alışılmışın oldukça dışında bir örnek. Herkesin kolay kolay cesaret edemeyeceği şekilde evin neredeyse her alanı siyah ve koyu griler ile dekore edilmiş.

Ev dekorasyonuna hızlıca göz attığımızda öncelikle dekorasyonda kullanılan siyah renk dikkat çekerken, mutfak ada masasının ağaç gövdesi görünümlü ayağı, şık tasarımlı lambader ve banyo dekorasyonu oldukça dikkat çekiyor.

Evimizde siyah renk bazı alanlarda beyaz, bazı alanlarda ise gri renk ile tamamlanıp şahane ortamlara dönüştürülmüşler.

Evimiz de oldukça büyük bir salon bulunmakta. Salon dekorasyonunda siyah renk temel rengi oluştururken, gri koltuk ve metal aydınlatma ürünleri ile siyah renk tamamlanmış. Çok şık bir salon dekorasyonu elde edilmiş.

Evimiz dekorasyonunu ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sofistike Şık Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir