Ev Dekorasyon Fikirleri

Beyaz Renk İle Ev Dekorasyon Örneği

Bu yazımızda sizlerle temel renk olarak beyaz kullanılan, muhteşem ev dekorasyon örneğini paylaşacağız.

Evimizde temel renk olarak beyaz seçilirken bazı alanlarda siyah renk ile tamamlanmış ve turuncu renkle vurgulama yapılmış. Bazı bölümler ise gelinler gibi bembeyaz olarak dekore edilmiş.

Evimiz de modern eşyalara yer verilirken, her alan ayrıntılı planlanarak, özenle tasarlanmış durumda.

Ev dekorasyonuna hızlıca göz attığımızda en çok dikkat çeken nokta, tv ünitesinin yanına konumlandırılmış modern şömine oluyor. Beyaz salon dekorasyonu, siyah şömine ile tamamlayıp, salonun odak noktasını duvar haline getirilmiş.

Mutfağımız da salon içinde bulunuyor ve genel ev konseptine uygun bir şekilde beyaz dolaplar kullanılarak, göz alıcı bir mutfak elde edilmiş.

Bu ev dekorasyonunu ayrıntılı incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Beyaz Renk İle Ev Dekorasyon Örneği  Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir