Ev Dekorasyon Fikirleri

Dubleks 1+1 Daire Dekorasyonu

Bu yazımızda sizlerle dubleks 1+1 daire dekorasyon örneğini paylaşacağız. Bu ev dekorasyon örneğimiz oldukça şirin bir örnek.

Bu dairemiz eski bir apartmanın çatısına 2013 yılında inşa edilmiş, kendi girişi bulunan çok güzel bir daire.Evimize göz attığımızda, yüksek tavanlı ve kemerli pencereler çok hoşumuza gitti.

Evimizde alt katta bir salon ve mutfak bir arada kullanılmış. Üst katta ise yatak odası, giyinme odası, banyo ve küçük bir teras bulunuyor.

Evimiz apartmanın 5. katında ve asansörle 5. kata çıkıldığında direkt evimizin içine giriliyor. Kapıda bizi siyah bir mutfak karşılıyor. Mutfak, siyah aksanı ile oldukça dikkat çekici.  Yemek masası merdiven altına konumlandırılmış ve oldukça güzel olmuş.

Üst kata çıktığımızda bir yatak odası, yatak odasının içerisinde giyinme odası ve giyinme odasının içerisinde bir banyo bulunuyor. Üst katın bizce en güzel noktası küçük ve sevimli terası.

Bu şirin ev dekorasyon örneğimizi incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dubleks 1+1 Daire Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir