Ev Dekorasyon Fikirleri

Gizli Yataklar

Teknolojini ilerlemesiyle her şey çok kolaylaştı. Önden katlanan yataklar vardı, küçük ev sahipleri ya da misafirler için bunlar kullanılırdı ve sabah olunca yatak katlanır ve ortadan kaldırıldı. Fakat teknoloji ile birlikte bu katlanan yataklar yerlerini kumandalı açılıp kapanan yataklara bıraktılar.

Kimisi duvara gizlenmiş ve aşağı doğru çekilince açılan yataklar, kimisi yatak altına gizlenmiş, kimisi tavana gizlenmiş kumanda ile hareket eden yatak, hepsinin ortak yönü gizli olması ve ihtiyaç duyulunca ortaya çıkması.

Özellikle stüdyo daire, 1+1 ya da 2+1 küçük bir eve sahipseniz, birden fazla çocuğunuz varsa, odalarınız çok küçük ise bu yatak modellerini tercih edebilirsiniz.

Bazı modellerinin fiyatları çok uç rakamlarda olabilmesine karşılık bazı modelleri de kendi marangozunuza çok küçük bütçelerle de yaptırabilirsiniz.

Gizli yatak modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Gizli Yataklar Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir