Ev Dekorasyon Fikirleri

Siyah Beyaz Dekorasyona Sahip Dubleks Ev Örneği

Bu yazımızda sizlerle siyah ve beyaz kullanılarak dekore edilmiş çok şık, dubleks ev dekorasyon örneğini paylaşacağız.

Evimizde neredeyse her alanda siyah ve beyaz renk kullanılmış. Renk miktarları mükemmel ayarlandığı için ne karışıklık, ne kasvet ne de rahatsız edici bir ortam oluşmamış. Evimiz oldukça ferah, şık ve havadar bir görüntü sergilemektedir. Evimizde farklı renk olarak sadece oturma odasının bazı duvarlarında kırmızı renge yer verilerek, dekorasyonda bir hareketlilik sağlanmış.

Evimizde kısmen açık bir mutfak bulunmakta. Kısmen açık mutfak nasıl oluyor derseniz; oturma odası ile mutfak aynı alanda olmasına rağmen bir duvar ile bölünüyor. Fakat bu duvar üzerine oturma odası ile bağlantı kurulabilecek bir pencere açık bırakılıyor ve oturma odasında kapı kullanılmıyor.

Evimiz için altını çizebileceğimiz  bir başka nokta ise; evimizde minimalist düzenin her alanda itinalı olarak takip edilmiş. Evimiz dekore edilirken gereksiz en ufak ayrıntıya bile yer verilmemiş.

Bu şık ev dekorasyon örneğimizi incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Siyah Beyaz Dekorasyona Sahip Dubleks Ev Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir