Ev Dekorasyon Fikirleri

Maskülen ve Feminen Dekorasyon Bir Arada

Bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız ev dekorasyon örneğinde hem feminen hem de maskülen dekorasyon tarzı bir arada, uyumlu bir şekilde kullanılmış. Evimizin bir alanına baktığımızda maskülen iken diğer taraf feminen bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Örneğin evimizin dekorasyonu incelerken ilk olarak antreyi gördük ve bu evimizin maskülen tarzda dekore edildiğini düşünüyoruz ve ardından salon kısmına geçiyoruz ve evet bu ev maskülen tarza göre dekore edilmiş derken salonun diğer kısmına geçtiğimizde feminen tarzla karşılaşıyor ve karıştırma çok hoşumuza gidiyor.

Salon dekorasyonunda ilk girişte maskülen tarzda oldukça şık bir koltuk takımı kullanılırken, iç kısma geçildiğinde krem renginde geniş bir köşe takımı kullanılırken, üzerinde kullanılan renkli yastıklar ile feminen bir hava oluşturulmuş.

Evimizin her alanı oldukça şık olarak tasarlanmış. Bu şık ev dekorasyon örneğini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Maskülen ve Feminen Dekorasyon Bir Arada Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir