Diğer

Şık ve Sade Ev Dekorasyon Örneği

Bu yazımızda sizlerle çok şık ev dekorasyon örneği paylaşacağız.Evimiz 1+1 daire. Bir oturma odası, yatak odası, banyo ve mutfak bulunmakta. Evimizde temel renk olarak beyaz tercih edilirken, tamamlayıcı renk olarak siyah kullanılmış ve mavi ve turuncu ile vurgulama yapılmış.

Oturma odasının duvarlarında beyaz tuğlalar kullanılarak evin içerisine dokular sayesinde sıcaklık katılmış. Oturma odası kısmında kahverengi ve hardal sarısının bulunduğu bir üçlü koltukla beraber mavi armut koltuklardan kullanılarak çok şık ve modern bir oda oluşturulmuş. Ayrıca oturma odasında bir de beyaz masa ve siyah modern sandalyeler tercih edilmiş.

Evimizin yatak odası da oldukça sade ve şık bir alan.Yatak odasında küçük bir alan çalışma odası olarak ayrılmış ve çalışma alanı yatak odası bir birinden bir basamak ile ayrılmış. Yatak odasının temel rengi yine beyaz ve bu alanda gri ve turuncu renklerle tamamlama yapılmış.

Bu şık ev dekorasyon örneğini ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Şık ve Sade Ev Dekorasyon Örneği  Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir