Ev Dekorasyon Fikirleri

Renkli Şirin Küçük Ev Dekorasyonu

Bugün sizlere Bulgaristan’ da bulunan bir ev dekorasyon örneği sunacağız. Evimiz küçük, fakat kullanışlı bir daire. Aslında evimiz 2+1 bir daire iki salon iki oda birleştirilerek geniş bir salon elde edilmiş.

Evin daha ferah olması için duvarlarda beyaz renk tercih edilmiş ve evimiz eşyalar ile renklendirilmiş. Antrede büyük bir vestiyer bulunmakta. Aslında buna vestiyer demek biraz yanlış olur. Çamaşır makinasına kadar bir çok şeyi içerisinde gizliyor.

Ev dekorasyonunda yaşam alanlarını ayırmak için farklı döşemeler kullanılmış durumda. Salon parke kaplı iken koridorlarda beyaz fayans tercih edilmiş.

Evimize hızlıca göz attığımızda en çok hoşumuza giden nokta, gizlenebilir mutfak oluyor. Dolap kapağı görünümünde akordiyon  kapı ile mutfak tamam gizlenebiliyor.

Bu şirin ev dekorasyon örneğini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Renkli Şirin Küçük Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir