Ev Dekorasyon Fikirleri

Beyaz ve Mavi Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle yine çok şık bir daire dekorasyon örneği paylaşacağız. Evimizde temel renk olarak beyaz renk tercih edilirken, mavi renk aksesuarlar ile ev dekorasyonu tamamlanmış. Evimiz de kullanılan bütün eşyalar modern ve çok şık tercihler.

Oturma odası ve salon bir arada kullanılmış. Modern koltuk, kitaplıklı bir tv ünitesi kullanılarak çok şık bir atmosfer oluşturulmuş. Eşyalarda da tv ünitesinde de açık renkler kullanılmış ve renk sadece aksesuarlar tarafından ev dekorasyonuna katılmış.

Evimizin her alanında büyük pencereler  bulunuyor ve evin her alanına doğal ışık sağlayarak, evimiz çok havadar ve olduğundan daha geniş görünüyor. Ayrıca bu büyük pencereler yardımıyla dışarısının mükemmel manzarası evin içerisine taşınmış.

Bu şık ev dekorasyon örneğini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Beyaz ve Mavi Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir