Genel Dekorasyon

Seveceğinizi Düşündüğümüz 10 Avize Modeli

Ampülün icadından günümüze kadar aydınlatmanın geldiği noktayı şöyle bir düşünün. İcad edildiği yıllarda ve sonraki uzun süreçte ampül sadece aydınlatma için kullanıldı ve standart bi’ şekilde imal edildi. Fakat günümüzde ampül tamamen evrim geçirdi desek yeridir. İç mimari tasarımlar da artık ilk sıralarda yer alan avize, bunun en güçlü ispatı gibi. Evlerden ofislere artık avizesiz kullanılan bir mekan neredeyse yok gibi.

 

Biz de avizleri sizler gibi çok seviyoruz. Evlerimizin olmazsa olmazı. Sizler için ofisleriniz de ve evleriniz de rahatlıkla kullanabileceğiniz, tecih skalanızı genişletecek 10 adet avize modeli derledik. Umarım beğenirsiniz.

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir