Oturma Odası Dekorasyonu

Salon – Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri

Artık salon ayrı oturma odası ayrı kavramı yavaş yavaş azalmaya başlamakta ve oturma odası ve salon aynı oda olarak kullanılmakta. Eğer sizlerde iki odayı birleştirmek istiyorsanız ya da eviniz küçük başka seçeneğiniz yoksa bu yazımız sizler için.

Eğer salon ve oturma odası bir arada olacaksa, ne çok abartılı bir salon, ne de çok sıradan bir oturma odası dekorasyonuna sahip olmamalısınız.

Salon ve oturma odası dekorasyonunu yaparken orta yolu bulmak zorundasınız. Çünkü salonunuz ayrıca sizin günlük kullanacağınız en rahat olması gereken odalardan bir tanesi, bunun yanında birde misafirlerinizi de burada ağırlayacağınız için çok da basit olması da çok hoş olmayacaktır. Dekorcenneti.com olarak bizler de sizler için 15 farklı salon oturma odası bir arada dekorasyon örnekleri topladık. Hepsi farklı tarzlarda ( klasik, modern, retro v.b.) dekorasyona sahip bu örneklerden fikir sahibi olarak, kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Salon – Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir