Ev Dekorasyon Fikirleri

Romaya’nın Ünlü İş Adamı İyon Tiriac Baneasa’nın 2.500 Metre Karelik Evi

Ünlü iş adamı İyon Tiriac Baneasa Bükreş’ te 2.500 metre karelik bir evde yaşıyor. Ev iş adamının avcılık tutkusu baz alınarak dekore edilmiş. Evde çok sayıda yatak odası, geniş salon, terasta havuz ve en dikkat çekici ayrıntısı 16 metre karelik bir yatak bulunuyor.

Evimiz inanılmaz genişlikte örneğin İyon Tiriac Baneasa’ nın kendi yatak odası 100 metre kare ve yatak odasının banyosu 250 metre kare. İş adamının ferah ve geniş alanlar sevdiği aşikar. Sizlerle paylaşacağımız resimler evin sadece izin verile alanlarının görüntüleri. Diğer odaların nasıl olduğunu sadece hayal edebiliyoruz.

Bu evimizi incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Romaya’nın Ünlü İş Adamı İyon Tiriac Baneasa’nın 2.500 Metre Karelik Evi Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir