Ev Dekorasyon Fikirleri

Koyu Renkler Kullanılan Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizinle paylaşacağımız evimizde genel itibariyle siyah ve koyu renk tonları kullanılmış ve ara ara pembe renk ile alanlara canlık katılmış.

Her odada farklı duvar dekorasyonu uygulanan dairemizde her odaya farklı bir kişilik kazandırılmış. Evimize hızlıca göz attığımızda farklı yemek masası dekorasyonu ve her iki banyoda ki farklı farklı duvar dekorasyonları göze çarpıyor.

Evimizde bir adet salon, iki yatak odası, iki banyo ve bir mutfak bulunmakta. Her oda da siyah renge yer verilmiş. Siyah bu kadar yoğun kullanılmasına rağmen yerlerde ve duvarlarda kullanılan beyaz renk sayesinde evimiz oldukça ferah bir görüntüye sahip.

Evimizi ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Koyu Renkler Kullanılan Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir