Banyo Dekorasyon

Primanova Banyo Setleri

Türkiye’de banyo setleri modasının lider markası Primanova banyo setlerinde yine harikalar yarattı.

 

Rakiplerinin bile ,banyo setleri konusunda modayı Primanova‘dan takip etmesi sektörün lideri olduğunu kuşkusuz göstermektedir.

 

Primanova banyo setlerini genel itibariyle 7 parça üretmektedir. Bunun yanında banyo dekorasyonunuzda kusursuzluğu yakalamanız için de banyo dekorasyonunun tamamlayıcı ürünleri olan el havluları, yüz  havluları gibi setin devamı ürünleri de yetkili satış mağazalarında satışa sunmaktadır.

 

Uzaktan bakıldığında bile rakiplerinden hemen ayrıt edilebilen Primanova, banyonuzun dekorasyonuna ışıltı katacaktır.

 

Sizler için derlediğimiz Primanova banyo setleri

 

 

 

 

Primanova Banyo Setleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Sayın yetkili
    Alttan 4.sırada mor renkliküçük josephine koltuğun fiyatı nedir?Nakliye kime ait? teşekkürler.Bir de koltuğun eni boyu nedir?

  2. Merhaba biz ne yazık ki satış sitesi değiliz. Sadece dekorasyon trendlerini sergileyen, fikir veren bir site olarak hizmet veriyoruz.
    Beğendiğiniz josefin yurt içi bir firmaya ait üründür. Firmanın fiyat listesine baktığımızda fiyatı 1.096.00 tl olarak görünmekte. Eğer ilgileniyorsanız bilgi@dekorcenneti.com adresine mail atarsanız, firma bilgilerini mail adresinize gönderebiliriz.
    Saygılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir