Yemek Odası Dekorasyonu

Pembe Yemek Odası Dekorasyonu

2014 yılı dekorasyon trendlerini çok seviyorum. Daha önce sizlere 2014 yılında trend olan renklerden bahsetmiştim, çoğunluğu canlı, parlak renkler. Ayrıca her türlü yeniliğe açık bir yıl. Aslında bu yıl dekorasyonda daha özgürsünüz.

Pembede 2014 yılının en gözde dekorasyon renklerinden birisi. Üç yıl önce salonuma pembe koltuklar aldığımda, duyan herkes ” pembe mi ” diyordu. Ama bu yıl evlerimizin her yerinde pembe renk serbest.

Daha önceki yazılarımızda farklı odalarda pembe renk ile dekorasyon örneklerini paylaşmıştık. Şimdi sıra geldi pembe yemek odası dekorasyon örneklerine.

Odanızın tamamını pembe yapmak zorunda değilsiniz, kullanacağınız en küçük pembe renk obje ile birlikte modaya uymuş olacaksınız. Biz size farklı modeller arasından, her türlü dekorasyon örneğini görebileceğiniz farklı modelleri seçmeye çalıştık.

Bu resimlerden esinlenerek sizler de dilerseniz köklü değişikliklerle tamamen pembe bir yemek odasına sahip olabileceğiniz gibi, ufacık dokunuşlarla da trendi yakalayabilirsiniz.

Pembe Yemek Odası Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir