Ev Aksesuarları

Yemek Odası Konsol Modelleri

Yemek odalarında, vitrinler modalarını çoktan kaybetmiş olsalar da konsollar yemek odalarının hala vazgeçilmezleri. Hem misafirlerimiz için tabaklarımızı, kaşık – bıçak takımlarını depoladığımız gibi resim ve biblolarımızı sergilemek için de çok güzel alanlardır.

 

Bir yemek takımı aldığınızda, içerisinde masası, sandalyesi, konsol ve vitrin gibi parçaları takım halinde almış olursunuz. Ya da konsolu ayrı masayı sandalyeyi ayrı alarak kendiniz de bir takım oluşturabilirsiniz. Bu sene takım olmayan  ürünleri ayrı ayrı alıp bir uyum içinde kullanmak oldukça moda.

 

Her zaman hatırlattığımız gibi önemli olan nokta genel dekorasyon tarzıyla uyumlu mobilyaları almanız. Eğer sizde ayrı ayrı parçaları birleştirmek istiyorsanız, Yemek Odası Konsol Modelleri resim galerisine mutlaka göz atmalısınız.

 

 

Yemek Odası Konsol Modelleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir