Yemek Odası Dekorasyonu

Cam Yemek Odası Masaları

Cam masalara çoğunlukla mutfaklarda görmeye alışığız. Fakat cam masalar yemek odalarında da oldukça kullanışlı ve şık ürünler. Ayrıca her dekorasyon tarzına da uygun malzemeler. Cam bir yemek masası ultra lüks yemek odalarında da başarılı sonuçlar verirken, modern sade dekorasyonlu odalarda da aynı sonuçları veriyor.

Ayrıca camın en sağlıklı ve en doğal  malzeme  olduğunu da düşünürsek, iyi bir tercih yapmış olduğumuzu daha iyi anlarız. Cam yemek masası kullanırken, tek bir kötü nokta bulunmakta o da ; temizlik meselesi, ıslak bezle sildikten sonra iyi bir kurulama yapılması gerekir, çok sık leke olacağı ayrı bir nokta. Fakat bu olumsuzluğa rağmen oldukça şık bir malzeme.

İsterseniz tamamen cam yemek masalarını tercih ediniz, isterseniz mevcut yemek masanızın üzerine cam kestirin. Her türlü oldukça şık bir masaya sahip olacaksınız.

 

 

Cam Yemek Odası Masaları Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir