Ev Dekorasyon Fikirleri

Özel Tasarımlı Geniş Daire Dekorasyonu

Bugün sizlerle çok şık bir ev dekorasyonu paylaşacağız. Evin hangi alanına bakarsanız bakın, özel bir dekorasyon uygulandığı ilk bakışta belli oluyor.

Evimizde çok şık bir salon ve dört adet yatak odası bulunuyor. Odaların hepsi ideal genişlikte.

Evimize hızlıca göz attığımızda en etkileyici ve göze çarpan alanların duvar dekorasyonları olduğunu görüyoruz. Salonda ve bütün yatak odalarında çok etkileyici, özel duvar dekorasyonları uygulanmış.

Evimizde genel itibariyle beyaz ve kahve tonları kullanılmış.  Bütün renkler bir birleriyle mükemmel kombinler oluşturulmuş. Duvarlar beyaz renk iken eşyalarda ahşap tonları, griler ve siyahlar kullanılmış.

Duvar dekorasyonu için malzemeler özenle ve oldukça uyumlu tercih edilmiş. Evin genel dekorasyonuna uymayan bir şeyle karşılaşmanız imkansız.

Biz bu evimize hayran kaldık. Sizlerde ayrıntılarıyla incelemek isterseniz resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Özel Tasarımlı Geniş Daire Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. merhaba, sitenizi incelerken ,yatak odam için pembe tonlarında perdeararken bir renk beğendim sayfanız da ,pembe fon perde modelleri bölümünde 7. sırada olan toz pembe fon . markası nedir bunun öğrenebilir miyim lütfen?

 2. Merhaba,
  pembe fon perde sayfasinda toz pembe fon perdeyi nerde bulabilirim 3 uncu siradan birincisi, cok hos toz pembe.
  Hangi markadan arastirma yapabilirim.
  Tesekkur ederim, cevabinizi bekliyorum.
  ig

 3. Merhaba
  Beğendiğiniz model her hangi bir perdecide bulabilirsiniz. Düz kaın fon perde olarak sorduğunuzda yardımcı olacaklardır.
  Saygılar
  Dekor Cenneti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir