Genel Dekorasyon

Çiçekli Duvar Kağıtları

2014 yılı en moda duvar kağıtları kesinlikle çiçekli duvar kağıtları. Renk renk, model model her zevke uygun bir modeli bulunan çiçekli duvar kağıtları, evin her odasında kullanılabilir oldukları için de oldukça cazip modelleridir.

Özellikle vintage ve modern dekorasyona uygun olsalar da biraz araştırma yardımıyla diğer dekorasyon stillerine uygun modeller de bulabilirsiniz.

Biz bu yazımızda sizler için farklı renklerde, farklı çiçek türlerinden faydalanılmış, en güzel duvar kağıdı modellerini sizler için bir araya getirdik.

Resim galerimizi ziyaret ederek farklı çiçekli duvar kağıdı modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Çiçekli Duvar Kağıdı Modelleri Resim Galerisi

 

 

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir