Düğün Paketleri

Mondi’den 6 Bütçe Dostu Düğün Paketi ve Fiyatları

Türkiye’nin en çok tercih edilen mobilya markalarından biri olan Mondi’nin yemek odası yatak odası oturma odası çeşitleri ile farklı koleksiyonları birleştirerek sizlere 5 adet benzersiz düğün paketi oluşturduk.

Armada full düğün paketinin fiyatı 21.360 liradır. Koyu renk mobilyayı sevenlerin çok tercih ettiği düğün paketinin en önemli özelliği kumaşının leke tutmuyor olmasıdır.

Castello isimli konsept mobilyanın yemek odası tv ünitesi ve yatak odası takımı bulunmaktadır. Komple düğün paketinin fiyatı 17.544 lira olarak en uygun düğün paketlerinden bir tanesidir.

Mondi markasının helen adını verdiği konseptin en dikkat çekici tarafı farklı bir tasarımdan oluşan gardırop ayaklarıdır. Full düğün paketi fiyatı 18.494 liradır.

Ahşap görünümün hakim olduğu luna düğün paketi fiyatı 16.974 liradır. Sıcak renkleri ile evinizde farklı bir hava hakim olacaktır.

En şık konseptlerden bir tanesi olan prada isimli konseptin yemek takımı ve yatak odası takımları görülmeye değer güzellikte. Komple düğün paketinin fiyatı 19.452 liradır.

Sadelikten hoşlananların tercih ettiği merlin adı verilen konsept ürünün full paket fiyatı 13.828 liradır.

Tüm konseptlerin ayrıntılı fotoğraflarını aşağıda yayınladığımı galeriden inceleyebilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir