Düğün Paketleri

Birbirinden Şık 5 Bellona Düğün Paketi ve Fiyatları

Bellona markasının konseptlerinden oluşturduğumuz düğün paketi ürünlerini sizler için yemek odası tv ünitesi koltuk takımı yatak odası olarak komple düğün paketleri haline getirdik. 

Yukarıda gördüğünüz grande adlı komple düğün paketinin fiyatı 21.215 lira olup peşin fiyatlarına indirim yapılmaktadır. Hem klasik hem de spor tarzda şıklık sunan takımların çok beğenileceğini düşünüyoruz.

Soft renklerin hakim olduğu lisbon komple düğün paketinin fiyatı 28.334 liradır. Yatak odası dolabınızı dilerseniz sürgülü dolap olarak değiştirebilirsiniz.

Monreal düğün paketinin fiyatı 19.925 liradır. Evlerinde klasik hava yaratmak isteyenlerin en çok tercih ettiği takımlardan bir tanesidir.

Selegno full düğün paketi fiyatı 19.577 liradır. Spor şıklık sunan takım rahatlığına düşkün olanların en çok tercih ettiği modeldir.

Vitella düğün paketi fiyatı 19.742 liradır. Bu modelde koltuk kumaşlarınızda değişiklik yapabilirsiniz.

Bu harika Bellona düğün paketlerini ayrıntılı olarak incelemek için aşağıda bulunan galeriyi ziyaret edebilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir