Ev Dekorasyon Fikirleri

Modern ve Zarif Ev Dekorasyon Örneği

Bugün bu yazımızda sizlerle Ukrayna’ da bulunan şık bir daire dekorasyon örneğini paylaşacağız. Dairemiz oldukça zevkli döşenmiş. Renkler mükemmel uyumlu kullanılmış.

Evimizde amerikan mutfak mevcut. Oturma odası kısmında gri modern ve maskülen tarzda koltuk takımları kullanılmış.Yerde ahşap parkeler tercih edilirken, duvarlarda, orta sehpada ve mutfağın oturma odası kısmına bakan amerikan barda beyaz renge yer verilmiş. Mutfak kısmında ise yoğunluklu olarak beyaz renk tercih edilirken, ahşap tonlarına da sıkça yer verilmiş.

Uzun oturma odası, televizyon monte edilen bir orta duvar ile bölünerek arka kısmı çalışma odası olarak değerlendirilmiş. Duvar arkasında kullanılan perde ile de gerekildiği durumlarda iki alan bir birlerinden tamamen ayrılabilmektedir.

Evimizin yatak odası da göz kamaştırıcı bir alan. Oldukça geniş bir ebeveyn banyoya sahip olan yatak odamızda, banyo cam duvarlar ile açık alan kullanılmasına rağmen yine burada perdelerden faydalanılarak gerektiğinde kapatma seçeneği de düşünülmüş.

Bu şık ev dekorasyon örneğimizi incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve Zarif Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir