Ev Dekorasyon Fikirleri

Oldukça Geniş 1+1 Ev Dekorasyonu

Bugün bu yazımızda sizlerle yine 1+1 ev dekorasyon örneğini paylaşacağız. Fakat bugün ki evimiz oldukça geniş bir iki odalı daire örneği.

Evimizde bir tane çok geniş salon+mutfak bulunmakta ve bir de yatak odası ve yatak odasının içerisinde açık banyo bulunuyor.

Ev dekorasyonuna hızlıca göz attığımızda salon kısmında yere serilmiş olan çim halı dikkatimizi çekiyor. Bu halı sayesinde evin atmosferi sıcacık bir hale gelmiş ve doğal ortam hissi uyandırıyor. Ayrıca evimizde ki modern şömine de evin havasını ısıtmış.

Evimizde büyükçe bir köşe takımı kullanılmış. Yap boz tarzı bu köşe takımı dilendiği taktirde değiştirilerek U koltuk olabilmesi nedeniyle oldukça kullanışlı bir model.

Yatak odamızın içerisinde sadece camlar sınırları belirlenen banyo da oldukça şık. Dekorasyonda kullanılan renkli mumlar sayesinde daha gösterişli ve şık bir banyoya sahip olunmuş.

Bu evimizin dekorasyonunu incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Oldukça Geniş 1+1 Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir