Ev Dekorasyon Fikirleri

Dubleks Stüdyo Daire Dekorasyonu

Bugün sizlerle çok şık ve sevimli dubleks daire dekorasyon örneği paylaşacağız. Dairemiz girişte küçük bir salona açılıyor. Küçük olan bu alanımız çok verimli kullanılarak son derece lüks ve sıcacık bir alan elde edilmiş.

Salonumuz aslında bir açık mutfak. Hem oturma kısmında hem de mutfak kısmında beyaz renge ağırlık verilmiş ve ahşap tonları ile desteklenmiş.

Evimiz de bu alan haricinde bir lavabo ve üst katta çok şık bir yatak odası ve ebeveyn banyo bulunuyor. Evimizde özellikle dikkat çeken noktalardan birisi kesinlikle yatak odası duvar dekorasyonu oluyor. Ahşap şeritlerle derinlik katılan duvarımız oldukça iddialı bir görsellik sergiliyor.

Yine üst katta bulunan banyomuzda diğer alanların aksine koyu tonlar tercih edilmiş ve yine oldukça lüks bir alan dekore edilmiş.

Ev dekorasyon örneğimizi ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dubleks Stüdyo Daire Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir