Ev Dekorasyon Fikirleri

Modern ve Minimalist Daire Dekorasyonu

Bu yazımızda sizlerle çok sade ve çok şık bir ev dekorasyonunu paylaşacağız. Ev dekorasyon örneğinde soft renkler ve modern koltuklar tercih edilmiş. Ev içerisinde fazladan bir eşyaya rastlamak neredeyse imkansız.

Evimiz bir amerikan mutfak, bir yatak odası, iki çocuk odası, bir çalışma odası ve iki banyodan oluşuyor. Evin bütün alanları bir biriyle ve genel dekorasyonla uyumlu olarak modern ve minimalist bir tarzda dekore edilmiş. Ev dekorasyonunda gri, bej, huş gibi ahşap tonlarının yanı sıra beyaz ve hardal sarısına yer verilmiş ve vurgulama amaçlı çok az kırmızı kullanılmış.

Evimizde bizim en çok beğendiğimiz nokta, mutfağın genişliği oluyor. Çünkü mutfak en aktif olarak hareket edilen ve en çok alan ve dolaplara ihtiyaç olan bir oda olduğu için. Bu dairemizin mutfağı çok rahat yemek pişirilebilecek genişlikte ve dolaplarının çokluğu nedeniyle oldukça düzenli bir alan.

Evimizde bir de oldukça kullanışlı bir teras bulunmakta. Terasın kenarlarında çam ağacı gibi canlı bitkiler ile doğal bahçe ortamı oluşturulmuş ve kırmızı sandalyeler yardımıyla teras çok sıcak bir alan haline getirilmiş.

Ev dekorasyon örneğimizi ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve Minimalist Daire Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir