Ev Dekorasyon Fikirleri

Küçük Sevimli Daire Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle yine 1+1 daire dekorasyon örneği paylaşacağız. Bu evimiz İsveç’ te bulunuyor ve bir yatak odası, bir mutfak, bir oturma odası ve bir küçük banyodan oluşuyor.

Aslında evimizin oturma odası ile mutfağı ayrı olmasına rağmen mutfak kapıları çıkartılarak iki alan birleştirilmiş. Evimiz küçük olmasına rağmen mutfağımız oldukça geniş tutulmuş. Mutfak dekorasyonunda masanın olduğu kısımda duvara koyu renkli fayans şerit geçilerek adeta bir tablo etkisi oluşturulmuş.

Oturma odasında bir adet siyah koltuk, beyaz berjer ve beyaz orta sehpa kullanılmış ve bir duvarda siyah duvar kağıdı kullanılarak şık bir ambiyans oluşturulmuş.

Evimizde bu alanların dışında bir de yatak odamız olduğunu söylemiştik. Yatak odamız orta büyüklükte ve genel ev dekorasyonuna uyumlu olarak çoğunlukta beyaz renk tercih edilmiş ve bu alanda beyaz renk kırmızı dolap ile tamamlanmış.

Bu ev dekorasyon örneğimizi ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Küçük Sevimli Daire Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir