Genel Dekorasyon

Cafe Dekorasyon Örnekleri

Bir cafe açmaya karar verdiğinizde en zorlu kısım kesinlikle cafenizin dekorasyon aşamasıdır. Çünkü çok farklı insanlara hizmet vereceksiniz ve her müşteriniz içerinde kendini rahat hissetmeli ve benimsemeli. Tabii ki herkesin benimsemesi oldukça zor bir durum, fakat siz çoğunluğa hitap etmelisiniz.

Cafe dekorasyon işini kolaylaştırmak için ilk adımınız tarzınızı belirlemek olmalıdır. Nasıl bir dekorasyon tarzı ile misafirlerinizi ağırlamak istediğinizi belirlediğinizde işiniz çok kolay olacaktır. Modern, vintage, klasik, retro, maskülen ve ya bir kaçını bir arada kullanabilirsiniz. Fakat bir kaç tarzı bir arada kullanmak istediğiniz de kesinlikle bir profesyonelden yardım almanızı tavsiye ederiz.

Tarzınızı belirledikten sonra, nasıl bir ortam olmasını istediğinize karar veriniz. Örneğin müşterileriniz kendilerini ev ortamında hissetsin isterseniz, oturma grupları ya da tekli berjerler sayesinde bunu sağlayabilirsiniz. Ya da mekanın bir kısmında koltuklar kullanırken diğer taraflarda normal cafelere uygun masa ve sandalyelerden tercih edebilirsiniz.

Artık sıra geldi diğer önemli noktaya karar vermeye, cafede hangi renkleri kullanacaksınız. Çünkü renkler insanı ilk etkileyen faktördür. Müşterileriniz içeriye girdiği ilk an renklerin enerjisini alacağını unutmayınız. Kafeteryalarda en çok kullanılan renkler kahverengi tonları, mavi, yeşil, kırmızı, mor ve beyaz renklerdir.

Sizler için farklı tarz ve renklerde cafe dekorasyon örneklerini bir araya getirdik. Bu örneklerden bir tanesi sizin zevkinize uygun olabilir ve kendi mekanınız için de benzer uygulamaları yapabilirsiniz. Cafe dekorasyon örneklerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Cafe Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir