Banyo Dekorasyon

Lüks Banyo Dekorasyonu

Hanımlar olarak hepimiz bayılırız lüks olan şık duran ve kullanışı da yerinde olan banyolara. Bazen kendimiz de dekorasyona kalkışırız bazı çalışmalar başarılı olur bazıları ise kabul etmememize rağmen gerçekte başarısız olur.

Peki, bir banyo dekore etsek ve bazı şartlarda koysak nasıl bir dekorasyon çıkar. Gelin bir deneyelim. Şartlarımız dekorasyonumuzda basitlik olmayacak ve kaytarmak yok.

Öncelikle banyonun seramik taşlarını beyaz ve ince bir şerit olacak şekilde siyah tercih edelim. Sonrasında banyo dolaplarını kırmızı siyah seçelim ve kurulumun ardından bu renklerde objeler ile dekorasyonu tamamlayalım.

Bu arada bu dekorasyonun üst düzey başarılı olması için unutmayalım ki aydınlatma şart. Bu dekorasyonun son dokunuşu olan aydınlatma seçeneğini de sizlere bırakalım.

Tabii ki bu sadece fikirlerden bir tanesi, lüks olgusunu oluşturmak için illaki çok pahalı fayanslar, altın kaplamalar önemli değildir. Önemli her şeyi kuralına göre yapmak ve bir ya da iki adet de gerçekten lüks parçaları banyoda bulundurarak, lüks banyo dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Biz sizler için bir birinden şık ve oldukça lüks banyo dekorasyonu örneklerini bir araya getirdik. Resim galerimizi ziyaret ederek kendi lüks banyo dekorasyonunuz için ilham alabilirsiniz.

 

Lüks Banyo Dekorasyonu Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba;
    Sayfanızdan online olarak almak istediğim 4 parça ürün var. Bu mümkün mü acaba? Mümkünse nasıl alabirim? Yardımcı olabilirseniz çok memnun kalırım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir