Genel Dekorasyon

Dış Kapı Önü Dekorasyonu

Özellikle müstakil evlerde kapı önü dekorasyonuna fazlaca özen gösterilir. Şimdilerde çok moda olan kapı önü süsleme yavaş yavaş dairelerde de uygulanmaya başlanmıştır.

Evin henüz kapısından girmeden bir görsel şölenle karşılama sağlayan bu çalışmada çok sayıda fikirde mevcuttur. Biz bu fikirlerden birkaçını tarif etmek istiyoruz.

Görkemli bir kapı önü dekorasyonu için işe çok moda olan hoş geldiniz paspası ile başlayabiliriz. Bu ürünü kapının önüne yerleştirdikten sonra kapının her iki tarafına da vazo içerisinde uzun saplı yapay çiçekler konulabilir.

Yine dekorasyona büyük katkısı olacak kapı süsü ile dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Bir başka fikir ise alışılmışın dışında canlı çiçek kullanımıdır.

Evinizde var olan canlı çiçeklerinizden bir kaçını kapı önü dekorasyonu için kullanabilirsiniz. Aynı dekorasyonu destek amaçlı yine küçük biblolar kullanılabilir.

Dış Kapı Önü Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir