Mutfak Dekorasyonu

Mor ve Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Senenin modası renkleri öneki yazılarımızda paylaşmış doğru kombinler hakkında bilgiler vermiştik. İşte hem yılın modası olan iki renk hem de doğru kombinlenmiş bir mutfak dekorasyonu. Mor ve beyazın birbiri ile uyumunu en iyi gösterecek olan mutfak dolaplarıdır.

Peki, bu dolaplara sahip olan okurlarımız mutfakta kullanılacak olan diğer detaylarla ilgili neler yapmalıdır. Öncelikle böyle bir mutfakta kırmızı veya siyah bir halı kullanmaları dekorasyona hareket katacaktır.

Yine bu dekorasyona destek verecek olan panolar ve dekoratif diğer ürünlerde bu renk tonlarına ya da canlı diğer renkler ile kullanılabilir. Bu iki uyumlu renk içerisinde açık kahverengi tonları ya da bal rengi sakinleştirme adına tercih edilebilir.

Sizler için bir araya getirdiğimi mor ve beyaz mutfak dekorasyon örneklerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mor ve Beyaz Mutfak Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir