Banyo Dekorasyon

Küçük Banyolar Nasıl Dekore Edilmeli ?

Küçük bir banyonuz var ve nasıl bir dekorasyon yapacağınızdan emin değil misiniz? Banyonuzu nasıl daha büyük göstereceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman banyonuz için doğru bir yazıyı okuyorsunuz. Sizin için küçük banyolara dekorasyon üzerine bir liste hazırladık. Böylece bütçenizi aşan dekorasyon ürünlerine yönelmenize de gerek kalmayacak.

 

 

Küçük Banyolar İçin Uygun Dekroasyon Akıllıca ve minimalist bir şekilde yapılan dekorasyonlar sayesinde küçük alanlar daha büyük gözükmektedir. İster şık ister modern isterseniz de geleneksel bir görünüş isteyin. Banyonuzun boyutu vurucu bir dekorasyon ile daha farklı gözükebilir. 

İşte küçük banyolara dekorasyon fikirleri

Oval bir duşakabin ya da küvet kullanımı daha fazla alana sahip olmanızı sağlayabilir.

Alanın daha yüksek görünmesini istiyorsanız ufak boya hileleri kullanabilirsiniz. Tek bir renk yerine koyu ve açık iki renk kullanabilirsiniz.

Musluklarınızı duvara monte bir halde kullanmak daha iyi olacaktır.

Etrafta fazla eşya bırakmamaya özen gösterin yoksa alan daha da küçük gözükecektir.

Duvara monte edilen mobilyaları banyonuzda da kullanabilirsiniz.

Küçük bir banyoyu büyük göstermenin en iyi yollarından biri ilgi çekici olmasını sağlamaktır. Bunun için çarpıcı bir duvar kağıdı kullanılabilir.

Fayansların tek tip olması daha büyük bir alan hissi uyandırabilir.

Büyük mobilyalar küçük bir odayı gölgede bırakabilir, bu yüzden her zaman alanınızın boyutuna uygun eşyaları satın alın.

Banyo aynanızı yuvarlak veya dörtgen olarak seçebilirsiniz. 

Basit ve dengeli tasarımlara yönelmeyi tercih edebilirsiniz.

Banyonun farklı noktalarına ufak bitkiler, yazılar ve mumlar yerleştirebilirsiniz.

Küçük bir banyoda dekorasyon yaparken fazla dolu olmasını engellemeye çalışın. Fazla dolu küçük bir banyo dağınık bir his uyandıracaktır ve rahatsız hissettirecektir. Yukarıda belirttiğimiz küçük banyolara dekorasyon fikirlerimizi kullanarak banyonuzu dekore edebilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir