Ev Dekorasyon Fikirleri

İskandinav Tarzı Modern Ev Dekorasyonu

Sizlerle uzun zamandır, komple daire dekorasyon örneği paylaşmadığımızı fark ettik ve hemen çok sevimli daire dekorasyon örneğini sizlerle buluşturmak istedik ve son zamanlarda oldukça tercih edilen İskandinav tarzında dekore edilmiş, ferah, şık ve modern bir ev dekorasyonuna bu yazımızda yer veriyoruz.

Evimiz dekore edilirken neredeyse her alanda sarı, yeşil, gri ve beyaz renkler kullanılmış. Evimizde oldukça fonksiyonel bir oturma odası, yatak odası, oldukça geniş bir mutfak ve banyo bulunmakta.

Oturması dekorasyonu oldukça fonksiyonel olarak tasarlanmış.Odada yemek bölümü, televizyon seyredebileceğimiz ve dinleneceğimiz oturma bölümü ve çalışma alanı bir arada dekore edilmiş.

Belki de evimizin en geniş bölümü mutfak diyebiliriz. Bu alanda da huş rengi, gri ve beyazlar kullanılmış.

Bu şık ev dekorasyon örneğini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

İskandinav Tarzı Modern Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir