Ev Dekorasyon Fikirleri

Farklı, Modern Daire Dekorasyon Örneği

Sizlerle özellikle farklı dekorasyona sahip, profesyonelce dekore edilmiş evleri paylaşmaktan zevk alıyoruz. Bu yazımızda da oldukça orjinal dekorasyona sahip, modern, küçük fakat oldukça kullanışlı bir ev dekorasyon örneği paylaşacağız.

Evimiz 1+1, küçük bir daire ama tabii ki profesyonelce dekore edildiği için son derece kullanışlı.

Evimizin en önemli alanı kesinlikle oturma odası, aslında bu alana sadece oturma odası demek çok yanlış bir kavram, belki de bu alana yaşam odası demeliyiz. Çünkü içerisinde fonksiyonel bir mutfak, yemek odası, çalışma odası ve oturma alanı bulunmakta. Hatta küçük bir bahçe olduğunu da söylesek yeridir.

Bu yaşam alanının en çok dikkat çeken kısmı, bahçe olarak nitelediğimiz, televizyonun üzerine konumlandırılan sarmaşıklar olmuş. Ayrıca bu sarmaşıklar için yapılan ışıklandırma da akşam vakitlerinde küçük bahçeyi daha çok odak noktası haline getiriyor.

Bu evimiz hakkında çok bir şey söylemeden, hemen mükemmel dekorasyon örneğini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Resim galerimizi ziyaret edip, ev dekorasyon örneğini inceleyebilirsiniz.

Farklı, Modern Daire Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir