Ev Dekorasyon Fikirleri

İç Dekorasyonda Tuğla ve Doğal Taş Kullanımı

Eskiden tuğla duvar denilince eski yapılar, kuleler ya da bodrum gibi kullanılmayan alanlar akla gelirken. Modern dekorasyon ile birlikte, ev dekorasyonunda iç mimaride de doğal taş ve tuğla kullanımı devri başladı. 2014 yılında ise taş ve tuğla duvarlar trend haline geliyor.

Özellikle modern ve maskülen tarzda bir dekorasyon istiyorsanız kesinlikle, ev dekorasyonunuza doğal taş ya da tuğlaları katmalısınız.

Kökeni Roma zamanına dayan bir klasik olsa da tuğlalar modern dekorasyon için mükemmel bir tercih fakat sadece modern dekorasyon için değil her tarza da uygulanabilecek bir materyal.

Tuğla ile birlikte kullanılacak en güzel diğer doğal malzeme ise ahşaptır. Tuğlalar ile birlikte ahşap kullanarak dekorasyonunuzun etkisini arttırabilirsiniz.

İç Dekorasyonda Tuğla ve Doğal Taş Kullanımı Resim Galerisi

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir