Ev Dekorasyon Fikirleri

Beyaz, Lüks Ev Dekorasyonu

Bugün sizlerle paylaşacağımız gerçekten mükemmel bir dekorasyona sahip. Bu ev modern tarzda dekore edilmiş, ayrıca dekorasyon esnasında hiç bir masraftan kaçınılmamış. Fakat bu lüks ev için abartılı bir ev dekorasyonu beklemeyin. Bu evimiz çok lüks olduğu kadar da çok sade bir ev.

Evimizde temel renk olarak beyaz tercih edilmiş.  Beyaz rengin haricinde siyahlardan ve az da olsa canlı renklerden faydalanılmış. Evde kullanılan bütün mobilya ve aksesuarlar en kalitelisinden tercih edilmiş. Ayrıca bu evimizin genel dekorasyonunda minimalist tarz benimsenmiş.

Evimizde en çok kullanılan aksesuarlar canlı bitkiler. Aslında bu beyaz evin görünümünü hareketlendiren ayrıntılarda bu canlı bitkiler.

Evimizi merak ediyorsanız resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

Beyaz, Lüks Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir