Ev Dekorasyon Fikirleri

29 Metre Karelik Dairenin Etkileyici Dekorasyonu

Ülkemizde bir yanılgı vardır. Evim küçük olduğu için rahat değil, evim küçük istediğim gibi iyi görünmüyor, evim küçük dekoraasyon yapamıyorum.

Dekorcenneti.com olarak sizlere sayısız ev dekorasyon örnekleri sunuyoruz. Bunların için oldukça geniş daireler olduğu gibi bugün ki yazımızda ki gibi küçükten bile küçük 20-30 metre karelik daireleri de sunuyoruz.

Bu küçük daire dekorasyon örneklerine baktığımızda, doğru bir tasarım ve yaratıcı bir planlama ile mükemmel sonuçlar ortaya çıkabiliyor.

Küçük daireleri dekore ederken en büyük yardımcınız minimalist ve fonksiyonel eşyalar kullanmak. Ayrıca küçük fakat yüksek tavanlı bir eve sahipseniz, asma odalar kullanarak, alandan oldukça kar edebilirsiniz.

Bugün ki evimiz toplam da 29 metre kare, ama evin içinde ihtiyacınız olan her alan mevcut. Ayrıca fonksiyonel olduğu kadar şık bir ev. Eve ilk baktığımızda hiç küçük hissi uyandırmıyor. Oldukça ferah bir görüntüsü var.

Bu evimiz de söylediğimiz gibi yüksek tavanın ayrıcalığından faydalanılarak, asma kat oluşturulmuş. Asma katımızda yatak odası,banyo ve küçük bir koridor bulunmakta. Alt katta ise açık mutfak  ve tuvalet bulunuyor.

Evimiz genel itibariyle soft renkler ve beyaz ile dekore edilmiş. Ayrıca mutfak masası , parkeler ve merdivenlerde doğal malzemeler kullanılarak, doğanın rahatlatıcı etkisinden faydalanılmış.

Evimizin dekorasyonunu incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

29 Metre Karelik Dairenin Etkileyici Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir