Ev Dekorasyon Fikirleri

Hardal Sarısı İle Dekorasyon Örnekleri

Biliyorsunuz ki sizlerle sürekli moda olan renklerin dekorasyon örneklerini paylaşıyoruz. 2014 yılının gözde rengi hardal sarısı olduğuna göre, hardal sarısı ile dekorasyon örneklerini paylaşmasak olmazdı.

Hardal sarısı çok cesur bir renk olmasa da yeterince şık bir renk dekorasyon için. Özellikle doğru renklerle kombinlendiğinde inanılmaz güzellikte eve sahip olabilirsiniz.

Her rengin olduğu gibi hardal rengininde farklı tonları bulunmakta. Resimde olduğu gibi sıcak bir hardal sarısı ile çikolata kahve mükemmel ikilidirler. Korkmadan cesurca kullanabilirsiniz.

Ayrıca siyah, gri gibi koyu renklerle, mor,mavi,kırmızı ve  yeşil gibi canlı renklerle de kolayca kombinleyebilirsiniz. Fakat canlı renklerle kombinlerken her iki renginde dozunu iyi ayarlamalısınız.

Biz de sizlere fikir vermesi için hardal sarısının farklı renklerle kombinasyonlarından oluşan farklı ev dekorasyon örneklerini derleyip, beğeninize sunduk. Resim galerimizi incelediğiniz de hardal sarısı ile hangi rengi hangi ölçüde kullanmanız gerektiğine önemli ölçüde karar vereceksiniz.

Hardal Sarısı İle Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. slm , siteden beğendiğimiz aplikleri nerden alabiliriz ?
    Bu konuda bize yardımcı olursanız sevinirim.
    İyi günler…

  2. fatih bey biz daha çok ürün tanıtım sitesiyiz. Ancak, ürün resimlerini uygulayan veya uygulama potansiyeli olan firmalara gösterebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir