Salon Dekorasyonu

Gri ve Mor Salon Dekorasyonu

GRİ VE MOR SALONDA

Dekorasyonda farklı fikirlere açık olmakta yarar vardır. Bu fikirlerden bir tanesi de gri ve mor ile hazırlanmış bir salon dekorasyonudur.

Gri renginin dinginliği ile birebir uyum içerisinde olacak olan mor ortama canlılık ve enerji katar. Salon dekorasyonunu bu iki renk ile hazırlamak isteyenler, eğe bu şahane renkler arasına arada küçük detaylı kırmızı renkte kullanırsanız dekorasyonunuz gözle görülür derecede değişir ve ortaya harika bir salon çıkar.

Yine koltuk takımı gri renkte olanlar kırlentleri siyah tercih edebilirler ve halı seçimini mor yapabilirler. Duvarlarda kullanılacak olan panolar ve içerikte kullanılacak olan biblolar canlı renklerde tercih edilebilir. Salonlarınızda gri ve morla elif bir hava estirin.

Gri ve Mor Salon Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir