Ev Dekorasyon Fikirleri

Geniş Salona Sahip Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle çok şık bir daire dekorasyon örneği paylaşacağız. Evimiz oldukça ferah, huzur verici ve aydınlık. Evimizde genel olarak pastel renk tonları kullanılmış. Abartı ve gereksize asla yer verilmemiş. Fakat boşluk hissi de oluşmamış. Genel itibariyle soft renkler kullanılırken, limon yeşili gibi tonlarla da ortama hareket ve sıcaklık katılmış.

Evimizde oldukça geniş bir salon bulunmakta. Bu alanda mutfak, salon ve yemek odası konumlandırılmış. Renkler ve kolonlar aracılığıyla üç alanında sınırları belirlenip, bir birlerinden ayrıştırılmışlar.

Evimize hızlıca göz attığımızda bütün alanlarda ve eşyalarda modern ve özgün bir tarzın takip edildiğini görüyoruz. Ayrıca bu evimiz için minimalist kelimesi de çok uygun bir kelime. Abartıdan uzak, sade ve bir o kadar da şık.

Evimizde hiç bir alanda perdeye rastlamıyoruz. Boydan boya büyük camlarla manzara evin içine taşınmış ve gün ışığından maksimum düzeyde faydalanılmış.

Bu şık ev dekorasyon örneğini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Geniş Salona Sahip Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir