Ev Dekorasyon Fikirleri

3+1 Modern Daire Dekorasyonu

Bugün sizlerle 3+1 daire dekorasyon örneği paylaşacağız. Dairemizin genel dekorasyonuna baktığımızda çoğunlukla retro tarz ile karşılaşsak da evimizde mükemmel bir uyum içinde, farklı tarzların karışımları olduğunu görüyoruz.

Evimizde ince uzun bir salon bulunmakta. Salon dekorasyonunda genel itibariyle nötr tonlar kullanılırken, petrol mavisi ile dekorasyon hareketlendirilmiş.

Evimizde salon haricinde bir yatak odası ve iki adet genç odası bulunmakta. Bu alanları da incelediğimizde genel dekorasyonun devamlılığının sağlandığını görüyoruz. Fakat nevresim takımı, aksesuarlar gibi ayrıntılar ile odalar arası farklılık sağlanmış.

Evimizde ayrıca iki banyo ve bir lavabo bulunuyor. Bunların dekorasyonunda da mermerler, parkeler ve fayanslardan faydalanılarak çok şık alanlar oluşturulmuş.

Bu ev dekorasyon örneğimizi incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

3+1 Modern Daire Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir