Ev Dekorasyon Fikirleri

Fil Dişi Duvar Boyası Rengi

TATLI RENKLERLE BÜYÜLÜ ORTAMLAR

Bir evde ya da yaşam alanında şık bir görünümün, huzurlu bir tınını yakalanması için mobilyaların markasının hiç önemi yoktur. 

Huzuru ve şıklığı yakalayabilmenin püf noktası ilk olarak yaşam alanlarında kullanılacak boya seçeneğinin doğru tercih edilmesidir. Eğe kullanılacak olan boya rengi ve markası doğru olursa işte o zaman istenilen huzurlu ortama da kavuşulmuş olur.

Yıllarca kullanılmasına rağmen hiç modası geçmeyen renklerden birisi olan fildişinin bütün tonları ortama huzur ve şıklık veren tonlardır.

Tatlı bir görünümü olan fildişinin her tonu bir ayrı hoşlukta olup, özellikle dar ortamlara geniş görünümler kazandırır. Fildişinin özellikle açık tonlarında yine bahar desenlerinde olan mobilyalar kullanılabilir.

Fil Dişi Duvar Boyası Rengi İle Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir