Diğer

Ev Dekorasyonunda Patchwork Modası

ESKİLERDEN YENİYE ESİNTİLER

Şu bir gerçek ki eskilerde kullanılanlar şimdilerde de kullanılmaya başladı. Eski kuşakların kırk yama dedikleri şimdilerin patchwork’ü ev dekorasyonuna da sıçradı ve ortaya çok hoş ürünler çıktı.

Her şeyden önce israfı önleyip geri dönüşüm sağlayan bu sistem evlerin her alanında kullanılmaktalar. Ünlü firmalarında atlamayıp dikkat ettikleri bu sistem sayesinde halılar, yatak örtüleri, perdeler, koltuk yüzleri, hatta kıyafetler şimdilerde moda haline geldiler.

Evde bulunan kumaşların birbirlerine eklenerek yapılmak suretiyle elde edilen bu sistemin ev dekorasyonuna da katkısı azımsanamayacak kadar büyüktür. Hatırlayın, annelerimiz eski kumaşlardan fırın için tutacak yaparlardı. İşte o zamanın tutacağı şimdinin asma kuşlarıdır. Resim çerçeveleridir. Saksı manto lamasıdır.

Ev dekorasyonunda farlı alanlarda patchwork kullanımlarını incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Patchwork Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir