Genel Dekorasyon

Amerikan Servis Modelleri

ŞIK SOFRALAR İÇİN İNCE DETAYLAR

Şık bir sofra kurmanın bazı ince detayları vardır ve bu detaylara dikkat edildiğinde sıcak görünümde modern sofralar hazırlanabilir. Şık bir sofra hazırlamanın en kolay yolu ise Amerikan servisi kullanmaktır.

  Günümüzde gitgide yaygınlaşan bu ürünlerin her yıl farklı modelleri çıkmaktadır ve her yıl kullanımı da artmaktadır. Sofra üzerinde sade ve şık bir görünüm kazandıran Amerikan servisinin çok sayıda modeli ve bu modeller ile uyum sağlayan renkleri bulunmaktadır.

Amerikan servisi iki şekilde üretilir. Bu üretimlerden bir tanesi, makineler ile yani sanayi yapımıdır. İkincisi ise el yapımı, yani el emeği ile üretilmiş modellerdir.  Her iki üretimin tek bir ortak amacı vardır ve bu ortak amaç, sofralara şık bir görümün kazandırmaktır.

Amerikan Servis Modelleri Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir