Genel Dekorasyon

Farklı ve Uygun Aksesuar Seçimleri

Değişik bir dekorasyon yapmak istiyorsunuz fakat bütçeniz yetersiz mi kalıyor? Yalnız değilsiniz! Dekorasyon yapmak eski dönemlere göre daha pahalı olmaya başladı. Bu yüzden herkes uygun fiyatlı dekorasyon fikirlerine yönelmeye başladı. Genelde evde kendilerinin yaptıkları dekoratif eşyaları kullanıyorlar. Farklı dekorasyon fikirleri ile size uygun fiyatlı değişim seçenekleri sunacağız. Bunlar arasında hem satın alınabilir hem de evde yapılabilir seçenekler yer alacaktır. 

Farklı ve Bütçenize Uygun Dekorasyon

Herkes evinde farklı dokunuşlar, lüks ve samimi görüntü ister. Bunun için fazla para harcamanıza gerek kalmayacak çünkü size muhteşem fikirlerle geldik. İşte evinizde bütçenize uygun bir şekilde yapabileceğiniz farklı dekorasyon fikirleri:

*Kitap Rafı: Kitap rafları son dönemlerde farklı seçeneklerde sunulmuştur. Renkli, çokgen ve asimetrik kitap rafları dikkat çekmektedir. İsterseniz evdeki kasa, kutu, ahşap vb. parçalar ile de kendinize kitap rafları oluşturabilirsiniz.

*Sandık: Sandık eskiden büyüklerimizin evinde yer alan bir unsur olsa da son dönemlerde diğer ülkelerde modern ev dekorasyonlarında kullanılmaktadır. Özellikle küçük çanta ve valiz gibi eşyalar sandık olarak kullanılmaktadır.

*Mum: Mum hem tasarruf etmenizi hem de evinizin güzel görünmesini sağlayacaktır. Evinizde ufak bir mum köşesi oluşturabilir ve kendi yaptığınız ya da satın aldığınız mumları kullanabilirsiniz.

*Sanat: Uygun fiyata aldığınız tabloları ya da bibloları dekorasyonda kullanabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onun çizmiş olduğu resimleri de dekorasyonda kullanabilirsiniz. 

*Asılı Eşyalar: Son dönemlerde asılı bitki, sarkıt avize vb. eşyaların kullanımı arttı. İsterseniz böyle bir eşya alabilir ya da saksınızı makrome sayesinde asabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz şekilde yapılan bir dekorasyon ile sadece paranızı değil çalışmanızı, fikirlerinizi ve tarzınızı yansıtmış olursunuz. Böylece farklı dekorasyon fikirleri daha iyi bir sonuca ulaşmanızı ve benimsemenizi sağlar. 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir