Genel Dekorasyon

Farklı Duvar Dekorasyonları

Yaşam alanlarımızda öyle yerler vardır ki gerçekten boş durmaları halinde can sıkıcı olabiliyorlar. Tabi ki duvarlardan bahsediyoruz. Ayrıca boş duvarlar sadece boş görüntüsünden dolayı rahatsızlık vermezler. Ayrıca dekorasyonda geçişler yarım kaldığı için de dekorasyonda boşluklar oluşturup rahatsız edici görüntülere neden olurlar.

Bazı köşelerde boş boş duran duvarları farklı duvar dekorasyonları ile canlandırmaya, ölü alan olarak ilan edilmiş isimlerini değiştirmeye ne desiniz.

Cevabınız evet ise buyurunuz farklı fikirleri değerlendirip bu can sıkıcı bölümlerden kurtulmaya. Üç yıldır moda olan bu yılda zirvede ki yerini korumakta olan kanvas tablolar sanki tamda bu duvarlar için üretilmiş ürünlerdir.

Eğer sizlerinde evinizde böyle bir alan mevcut ise bu tablolar ile harika bir dekorasyon yapabilirsiniz. Bir diğer dekorasyon ürünü olan ayna ve stickerler ile yine ölü alanları canlandırabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak duvar kağıtları ve led aydınlatmalarda kullanılabilir.

Sizler için bir birinden şık duvar dekorasyon örneklerini resim galerimizde bir araya getirdik. Galerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Farklı Duvar Dekorasyonları Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir