Genel Dekorasyon

Kapı Süsü Modelleri

Bir eve girileceği zaman anlaşılır aslında evin tertibi düzeni ve bakımlı olup olmadığı. Ne demişler atalarımız bir kadının evinin temizliği kapısının önünden belli olur.Gerçekten bu doğru bir sözdür.

Bazen görüyoruz evlerin dış kapılarından başlıyor süsler bakım tertip düzen. Şimdi sizlere söyleyeceğimiz ürün sayesinde sizde kolayca kapınızı süsleyip bakımlı yapabileceksiniz.

Tek hareketle kapınıza özenilmiş havasını getirebilir, sizde bakımlı evler listesine yazılabilirsiniz. Kendi evlerinizde de biraz sabır ile yapabileceğiniz kapı süsleri gerçekten emek sarf edilmiş havasını daha kapıdan içeri girmeden solutuyor.

Basit bir sistemde yapılan kapı süslerinin birçok da modeli vardır. İğne oyasından bile yapılan bu hoşluk sayesinde kapılar güzelleşecek gelenlerin gönlü açılacak.

Kapı Süsü Modelleri Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir