Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyon Fikirleri

Daha önce sizlere piyasayı araştırdığımızı ve  ortalama bir evin hangi fiyat aralığında döşeneceğini üç aşağı beş yukarı ifade etmiştik. Bugün de sizler için son yılların trendlerine göre modern  döşenmiş örnek bir ev uygulaması yapmak istiyoruz bütün kombinleri sizler için kendimiz seçtik.

 

Bu yazımız sadece mobilya ve halıları içeren bir kombinasyon çalışmasıdır

 

Öncelikle salonla ile başlayalım,

Salon Dekorasyon Örneği

 

Koltuk takımı : Bellona Vincenza modeli 4.750 tl  ,bir üçlü bir ikili ve bir tekliden oluşan bu takım, Bu yılın moda dekorasyon renklerini üzerinde barındıran bir model.

 

Yemek odası: Üzerinde ki sarı raflar nedeniyle koltuk takımı ile mükemmel derece de uyumlu bir model fiyatı 3.000 tl civarı

 

Halı: Farklı desenlere sahip bu halımız yine Bellona halı koleksiyonlarından bir tanesi ve fiyatı  100 x 300 boyutu için 402 tl

 

Bu salon için zebra perdeler çok iyi bir tercih olacaktır ve piyasada çok çeşidi olduğu için fiyat vermiyoruz.

 

Orta sehpa modelimiz yemek takımızla uyumlu bir model ve fiyatı 280 Tl

 

Koçtaş rengin lambader 299 tl

Salon Dekorasyon Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir