Genel Dekorasyon

Eskimeyen Bir Tarz, Krem Rengi Koltuk Dekorasyonu

Her tarzın bir rengi vardır aynı şekilde her dönemin ve her akımın da kendi renkleri vardır. Bu renkler tarzlarının moda oldukları zamanlarda ortalığı kasıp kavurur ancak sonrasında yok olur giderler. Bir de bu renk tonlarının dışında her zamana, her tarza hitap eden renk tonları vardır ki bu renk tonları ne olursa olsun eskimez ne olursa olsun yok olmazlar. Eskimeyen bir tarz olarak krem rengi koltuk dekorasyonunu ilk örneklerden gösterebiliriz. Çünkü krem rengi ile tonları her dönemde kendilerine uygun bir tarz, uygun bir akım bulmuş onunla hareket etmişlerdir. Ev dekorasyonunda halılardan perdelere, salon koltuklarından duvar renklerine kadar krem rengi tonları muazzam bir yere sahiptir.

Krem rengi koltuk takımları ve dekorasyon

Mesela krem rengi koltuk takımına perde seçimi yapmak gerekiyor diyelim. Bu seçimi yapmak oldukça basit olacak. Çünkü, siz aklınızdaki tarzı belirledikten sonra krem rengi ile siyah renk ve tonları da uyumlu olabilir açık bej rengi gibi tonlar da uyumlu olabilir. Yeni modern tarzın temsilcisi bir oda yaratmak istiyorsanız gri renk tonlarındaki perdeler bile harika seçimler olabilir. Dilediğiniz tüm renk tonlarında perdeyi krem rengi koltuklar ile uyumlu yapabilirsiniz. Ancak unutulmaması gereken bir nokta vardır ki o da, açık renklerin kendilerinin zıttı olan canlı, parlak koyu renkler ile kombinlenmesi dekorasyonun renk tonlarının dengesini sağlar.

Ister salon ister oturma odası, krem rengi en sevilen renk tonu!

Krem rengi salon dekorasyonu kadar oturma odası dekorasyonu da ilgi görüyor. Oda dekorasyonunda ilk iş olarak büyük mobilyaların rengine, zemin rengine, perdelerin rengi ile duvarların rengine karar verilir. Temel asıl ögeler belirlendikten sonra ardından dekorastif aksesuarlar düşünülür. Bu aksesuarlar ile ortama renk katılır. Krem rengi koltuk takımları bize duvar rengi seçiminde de, perde seçiminde de , halı rengi seçiminde de oldukça geniş bir alan sağlar. Salon ve oturma odası dekorasyonunda krem rengi yazımızdan da krem rengi koltukların zaman içinde kullanımı ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir